parallax background

O nas

NBTA komponenty do układów wydechowych.

Firma NBTA Sp. z o.o.

jest dostawcą wyrobów, części i komponentów motoryzacyjnych zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny.

Dostarczamy nasze wyroby do producentów układów wydechowych do aut osobowych, motorów, statków, generatorów prądu, kosiarek, traktorów i maszyn budowlanych..


Krótka historia powstania
i rozwoju firmy

NBT Automotive (New Business Technology Automotive) rozpoczyna swoją historię w 2007 roku, wtedy to ma miejsce rejestracja działalności przez założyciela Krzysztofa Hańskiego. Wówczas firma obsługuje klientów z rynku wtórnego – zlokalizowanych głównie w Polsce.

Rok 2007 rozpoczyna okres szybkiego rozwoju i ekspansji, w rezultacie już rok później tj. 2008 firma zmienia nazwę na NBTA a formę na Sp. z o.o.. W tym czasie wdrożone zostają normy jakościowe potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008. Co pozwala firmie zaistnieć u producentów na rynku pierwotnym w Polsce jak i Europie Środkowej.

W ciągu kolejnych lat następuje ciągły wzrost sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz ekspansję terytorialną na kolejne kraje Europy. W konsekwencji już po 5-ciu latach funkcjonowania na rynku sprzedaż wyrobów NBTA sp. z o.o. ma miejsce w całej Europie - od Finlandii po Turcję i od Rosji po Portugalię.

Działalność od samego początku, jest zlokalizowana w Sulechowie. Początkowo jest to typowa „garażowa” produkcja odbywająca się w wynajmowanych pomieszczeniach o pow. 100 m2.

W roku 2013 produkcja zostaje przeniesiona do kolejnych wynajmowanych hal - początkowo jednej o pow 650 m2, a po 2 latach do dwóch hal o łącznej pow 1000m2.

W tym okresie udział w sprzedaży na rynku pierwotnym znacząco wzrasta co powoduje, że konsekwentnie wdrażane są nowe systemy zarządzania jakością tj. w roku 2017 uzyskany zostaje certyfikat ISO/TS 16949:2009 a w 2018 roku certyfikat IATF 16949:2016.

Ten system oczywiście obowiązuje do dnia dzisiejszego.Rok 2017 jest rokiem istotnych zmian. W listopadzie zostaje ukończona budowa nowej siedziby i hali produkcyjnej przy ul. Zachodniej 5 w Sulechowie. W tym czasie firma w całości przenosi swoją działalności do nowego obiektu gdzie powierzchnia: produkcyjna i magazynowa to 1000 m2, biurowo-socjalna 200 m2 oraz magazyn zewnętrzny 2000 m2.

Firma planuje w najbliższych latach wdrożenie systemu środowiskowego ISO 14001 oraz rozbudowę hali produkcyjnej o kolejne 1200 m2.

Zobacz naszą ofertę

Produkty do układów wydechowych.

Zobacz więcej

Zapraszamy do oglądania

Bądź z nami na bieżąco


Zapraszamy do