parallax background

Pierwsze miejsce w kategorii Małe Innowacyjne Przedsiębiorstwa w Województwie Lubuskim

13 października 2022

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2022 w Teatrze Lubuskim. Podczas gali zostały wręczone Nagrody Gospodarcze Marszałka Województwa Lubuskiego dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w regionie w kategoriach Mikro, Małe, Średnie i Duże przedsiębiorstwa.

Konkurs miał na celu promowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Lubuskiego oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami. To również forma wyróżnienia i promocja innowacyjnych firm, produktów, technologii oraz usług mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego województwa lubuskiego. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się zdobyciem pierwszej nagrody w kategorii Innowacyjne Małe Przedsiębiorstwa za wprowadzone przez Nas innowacje! Jest to ogromne wyróżnienie. Dziękujemy, że praca Naszego zespołu została doceniona!

Podziękowania i gratulacje od Burmistrza Sulechowa


„NBTA Sp. z o.o. otrzymała nagrodę za produkcję Mesh Bagów, czyli worków z włókna szklanego znajdujących się w układach wydechowych, które w trakcie pracy silnika nie wydzielają toksycznych gazów, spalin lub innych zanieczyszczeń, za sposób wytwarzania maty rovingowej z ciągłego włókna teksturyzowanego oraz za minimalizację poprodukcyjnych odpadów” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie województwa Lubuskiego.